Startbijeenkomst lokale energiestrategie

by Apr 25, 2020Nieuws0 comments

Onlangs kwamen een aantal betrokkenen partijen virtueel bijeen om te praten over de lokale energiestrategie (LES). De deelnemers waren: vertegenwoordigers van de gemeente, EC-LV, de woningcorporaties Wooninvest en Vidomes, MKB Leidschendam-Voorburg en Stedin. Onder regie van de gemeente krijgt op deze manier het LES-planproces gestalte. De startbijeenkomst leverde een goede kennismaking op met elkaars ideeën en mogelijke inbreng. Aan het vervolg zal ook Duurzaam Leidschendam-Voorburg deelnemen. Wat EC-LV betreft een prima aftrap van de burgerparticipatie-initiatieven in onze gemeente!

 

 

 

 

 

 

0 Comments

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

We houden je op de hoogte van de ontwikkelingen in onze gemeente, met interessante en relevante informatie over de energietransitie. 

Je inschrijving op onze lijst is gelukt